Menu Zamknij

Nazywam się Paweł Kaczmarek. Wiele lat prowadziłem własną firmę instalacyjną. Dziś nadal zajmuję się branżą ale…. w nieco inny sposób. 

Przez to, że byłem „małą firmą instalacyjną” wiem jakie to trudne i czasem niewdzięczne. Dlatego postanowiłem to zmienić.

Mam taką własną misję by wspierać małych i średnich przedsiębiorców w branży.  Zobacz moje aktywności. 

Kilka słów o moich programach.

Tworzę oprogramowanie dla firm instalacyjnych. Cyfryzacja to  moim zdaniem droga do rozwoju firm. Swoje pomysły czerpię z tych czasów kiedy prowadziłem własne usługi i handel. Ciągle poznaję nowe potrzeby i szukam rozwiązań, to dobra recepta na tworzenie wartości. Pod marką InstalExpert powstają nowe produkty i usługi z wykorzystaniem różnych technologii. Prócz oprogramowania tworzymy także strony interenetowe dla firm, budujemy lejki sprzedażowe. Zajmujemy się także produkcją video marketingu.

Kilka słów o marce Czas Na Hydraulika

Czas na Hydraulika to marka, którą stworzyłem  w 2017 roku. Początkowo był to kanał na YouTube, na którym umieszczałem filmy o tematyce branżowej. Później przyszedł czas na stworzenie profilu i grupy na Facebook. To tam poznałem wspaniałych kolegów i przyjaciół z branży.  Dziś  Czas Na Hydraulika to silna marka mediów społecznościowych, a także rozpoznawalny brend wśród firm instalacyjnych i producentów. Marka zawdzięcza swoją rozpoznawalność dzięki dużemu zaangażowaniu kolegów w jej funkcjonowanie w mediach społecznościowych. 

Klika słów o Wideo

Wideo to wielkie doświadczenie, które pozwoliło mi rozwijać się w nowych obszarach. Coraz bardziej ta forma wkracza w nasze życie. Realizujemy zarówno formaty studyjne  ale także pod marką Czas na Hydraulika bywamy na wydarzeniach branżowych. Wideo wykorzystujemy też do produkcji komercyjnych, szkoleń on-line lub prezentacji i tutoriali naszych produktów.

Kilka słów o stowarzyszeniu OSFIS

Już drugą kadencję jestem prezesem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych. Stworzyliśmy i rozwijamy to stowarzyszenie bo jest wiele rzeczy do zrobienia. Stowarzyszenie to niesamowici ludzie zarówno w zarządzie, w biurze jak i wszyscy którzy się w nim zrzeszają. Skupiliśmy się na trzech obszarach. Pierwszy: Wsparcie Edukacji Zawodowej w naszej Branży, Drugi:  Wsparcie Polskich Firm Instalacyjnych , Trzeci : Współpraca z Producentami i innymi organizacjami w branży. Więcej o stowarzyszeniu możesz przeczytać na stronie www.osfis.pl. 

Kilka słów o moim zespole

W tworzeniu oprogramowania i działalności od kuchni pomaga mi wspaniały zespół na czele którego stoi mój syn Janek. Nasz Team prócz mnie to łącznie trzy osoby.  Bez tych osób rozwój byłby raczej powolny albo i nawet niemożliwy. Mój Team to pokolenie, które technologię pochłania i przyswaja w niesamowicie szybkim czasie. To zdecydowanie mocna storna mojej działalności. 

Kilka słów o moim hobby.

Lubię się umorusać w garażu. Wolny czas spędzam przy maluchach. Mają te samochody to „coś” i nie dam sobie powiedzieć. Motoryzacja z czasów PRL to moje zainteresowania i sposób na oderwanie się od codzienności. W najbliższym czasie planuję objazd naszego kraju poczciwym 126p. Mam za sobą podobne wyzwania i to mnie bawi.

Najnowsze wpisy

Dla Firm
CzasNaHydraulika

Zawory z patentem

Mieliśmy możliwość przeprowadzenia eventu z firmą Arka. Trochę wiedzy technicznej, trochę zabawy a wszystko w kierunku zaprezentowania zaworów CALIDO, marki należącej do firmy Arka. To

Czytaj więcej »

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera